Epson SureLab SL D700 Profesyonel Ticari Fotoğraf Baskı Makinesi

49.725,00 

Epson’un profesyonel fotoğraf baskısındaki başarısını temel alan SL D700, yüksek kaliteli görüntü ve fotoğraf baskısı, tebrik kartları veya karma baskı işleri için idealdir. Bu mürekkep püskürtme teknolojili 6 renkli yazıcı, geniş bir renk yelpazesine sahiptir ve net görüntü baskısı sağlar.

Refurbished, İkinci El Üründür. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.

Tükendi

Epson SureLab SL D700 Profesyonel Ticari Fotoğraf Baskı Makinesi

D700, Yüksek üretim hızlarında birinci sınıf fotoğraf baskısı için formüle edilmiş olan profesyonel mürekkep seti kullanarak, uçmayan, solmayan kalıcı kalite fotoğraf baskılarını sizin için kolaylıkla üretir. Baskı başına maliyeti düşüktür. Yüksek kaliteli fotoğraflar basmak ve işlerini geliştirmek isteyen fotoğraf stüdyoları ve fotoğrafçılar için tasarlanmıştır.

  • Çok çeşitli mevcut baskı formatı
  • Parlak ve mat kağıtlarda baskı alın
  • Inkjet teknolojili fotoğraf yazıcısı

Bir metre uzunluğa kadar yüksek kaliteli fotoğraf baskısı için tasarlanan SL D700, Epson’un ilk mürekkep püskürtmeli 6 renkli kompak fotoğraf prodüksiyonu yazıcısıdır. Canlı ve net sonuçlar için Epson orijinal mürekkebi ile birlikte Micro Piezo baskı kafası ve görüntü işleme teknolojisini kullanmaktadır. Fotoğraf, kart, resim reprodüksiyonları ve diğer kaliteli baskı sonuçları almak için idealdir.

D700, fotoğraf, kart, davetiye, el ilanı ve promosyon broşürlerini, 102–210 mm genişlikten 89–1000 mm uzunluğa kadar parlak ve mat rulo kağıtları içeren geniş bir kağıt yelpazesine basar. SureLab D700’ün kompakt boyutu sayesinde bu masaüstü yazıcı, fotoğraf kulübelerine tam olarak uygundur ve çoğu parçası kalıcı sabit olduğu için dayanıklıdır.

Yüksek kaliteli prodüksiyon fotoğraf baskısı
Epson’un profesyonel fotoğraf baskısındaki başarısını temel alan Epson SureLab SL D700, Epson’un profesyonel grafik yazıcılarına paralel bir baskı kalitesi ve renk tutarlılığı sunar. SureLab D700, yüksek kaliteli görüntü baskısı, tebrik kartları veya karma baskı işleri için idealdir. Bu mürekkep püskürtme teknolojili 6 renkli yazıcı, geniş bir renk yelpazesine sahiptir ve net görüntü baskısı sağlar. Yüksek üretim hızlarında birinci sınıf parlak fotoğraf baskısı için formüle edilmiş olan profesyonel bir mürekkep kullanır. Baskı başına maliyeti düşüktür ve 720dpi x 1440dpi yüksek çözünürlüğe sahiptir.

Güvenilir ve uygun maliyetli
Bu yazıcının bakım aralıkları uzundur, fazla bakım gerektirmez ve uzun kullanım ömürlü bıçağı, çalışmama süresini kısaltmanıza ve zaman ve maliyetten tasarruf sağlamanıza yardımcı olur.

UltraChrome D6-S mürekkep
Bu yazıcı, özel geliştirilmiş Epson UltraChrome D6-S mürekkep ile birlikte, canlı renklere, yoğun siyahlara, keskin konturlara ve yumuşak geçişlere sahip sıra dışı görseller üretir.

Kağıt Ölçüsü (rulo)

102 mm, 127 mm, 152 mm, 203 mm, 210 mm

Bağlantı Tipi

USB

Kendi Yazılımı

Order Controller, Var

Teknoloji

Ultrachrome® D6-S

Renk

6 Renk, Cyan, Light Cyan, Light Magenta, Magenta, Photo Black, Yellow

Hoşunuza gidebilir…