Epson Surelab SL D3000 Profesyonel ticari fotoğraf baskı makinesi

Yüksek kaliteli fotoğraf baskısı için tasarlanmış olan bu 6 renkli kompakt dijital kuru laboratuar, Epson’un kanıtlanmış teknolojisini kullanır.

Kompakt dijital kuru laboratuar,
6 renkli mürekkep seti,
Yüksek kaliteli baskılar.

SureLab SL-D3000, hassas reprodüksiyon ve 1440 × 1440 dpi maksimum çözünürlük sağlamak için Epson orijinal mürekkebi ve LUT ile birlikte Epson’un kendini kanıtlamış Micro Piezo baskı kafası teknolojisini kullanır. Epson’un UltraChrome D6, 6 renkli fotoğraf mürekkep seti mükemmel siyah yoğunluğu ile canlı ve gerçekçi baskılar üretirken, gümüş halojenürü aşan daha geniş bir renk gamı elde eder.

Sipariş, Danışma, Sorularınız için...
  • whatsapp mobil
EAN: 8715946519784 Stok kodu: C11CC13011BX Kategoriler: , Etiketler:

Epson’un profesyonel grafik yazıcılarıyla kıyaslanabilir bir baskı kalitesi ve renk tutarlılığı sağladığından, çıktılar müşterilere tutarlı görünecek ve SL-D3000’in başka bir Epson Geniş Format yazıcıyla birlikte kullanılması şirketlere daha fazla boyut seçeneği ve baskı uzunluğuyla çalışma esnekliği kazandıracaktır. Mevcut Epson yazıcı kullanıcıları SL-D3000’in çok benzer bir yazıcı sürücüsü kullanıcı arayüzü olduğunu göreceklerdir.

Kullanıcılara 4 inçten 12 inçe (10 ila 30 cm) kadar genişlik ve 3,5 inçten 48 inçe (9 ila 121 cm) kadar uzunlukta materyaller üretme imkanı sunan SL-D3000 ile özel parlak, luster ve mat kağıt üzerine fotoğraflar, kartlar, davetiyeler, el ilanları ve promosyon broşürleri basılabilir.

Enerji verimi yüksek olan SL-D3000 ıslak laboratuardan çok daha az enerji kullanır. Su kaynağı, hava filtresi veya kimyasal madde kullanımı gerektirmediğinden hem çevreye olan etkiyi azaltır hem de toplam sahip olma maliyetini düşürür.

Kullanıcıların Epson Surelab SL D3000 Profesyonel ticari fotoğraf baskı makinesi nı kullanmak için uzman seviyesinde bilgiye sahip olmaları gerekmez. Gerekli tek düzenli bakım, sarf malzemelerinin değiştirilmesidir. Temel fotoğraf rötuşunu içeren, isteğe bağlı sunulan, ‘OrderController’ yazılımı sayesinde baskı işlerini ayarlamak kolaydır.

Yer tasarrufu çok önemli olduğunda, kompakt SL-D3000 iki komşu kenarından çalıştırıldığından köşeye yerleştirilebilir veya tekerlekleri sayesinde başka bir yere taşınabilir.

Renk

6 Renk, Black – Siyah, Cyan, Light Cyan, Light Magenta, Magenta, Yellow

Bağlantı Tipi

USB

Baskı Ebatı

305mmx110cm (kullanıcı tanımlı)

Baskı Tipi

Inkjet Mürekkep Püskürtmeli

Kağıt Ölçüsü (rulo)

305mm

Kendi Yazılımı

Order Controller, Var

Teknoloji

Ultrachrome® D6-S