Epson SureLab SL D1000 Profesyonel Minilab Fotoğraf Baskı Makinesi

97.150,00 

SL-D1000, önceki SL-D800 modeline kıyasla pek çok yeni, çevre dostu özellik ve iyileştirmeler sunuyor.

Bağlantı, USB’ye ek olarak LAN ve WiFi’ı de içerecek şekilde genişletilerek yazıcı konumu esnekliği artırıldı. Diğer yeni tasarım özellikleri arasında entegre çıkış tepsisi ve iş yönetimini iyileştiren LCD ekran bulunuyor.

Tüm bu özellikler, SL-D800 modeline kıyasla %16 daha küçük ve %24 daha hafif bir taban ünitesinde sunuluyor. Bu özellik, modeli yalnızca üretim konumu esnekliği isteyen fotoğrafçılar için daha kolay taşınabilir kılmakla kalmıyor, aynı zamanda sermaye yatırımının üretim tesisi boyutuna ve baskı hacmine göre optimize edilebileceği anlamına da geliyor.

Cihazın ilk bakım ömrü de 10×15 boyutlarında iki kat artarak 400.000 adet baskıya çıkıyor.

! Vade Farksız 6 Taksit kampanyasından yararlanmak için, lütfen bizimle iletişime geçiniz…

Sipariş, Danışma, Sorularınız için...
  • whatsapp mobil

Epson SureLab SL D1000 Profesyonel Minilab Yazıcı Fotoğraf Baskı Makinesi

SL-D1000, önceki SL-D800 modeline kıyasla pek çok yeni, çevre dostu özellik ve iyileştirmeler sunuyor. Basit fotoğraf üretiminden kişiye özel albümler, takvimler ve kartlar gibi pazarın talep ve popülerlik açısından artan bir alanı olan yüksek değerli uygulamalara kadar teklif yelpazelerini genişletmelerine olanak tanıyor. Bu üretimin sahada gerçekleştirilmesiyle birlikte, fotoğrafçılar kontrolü elinde tutuyor ve kazanımlarını koruyor.

Baskı hızlarının artmasıyla (saat başına baskı ve ilk baskı) verimlilik de artıyor. Otomatik dubleks baskı özelliği (100 sayfalık A4 kâğıt kaseti) için SL-D1000A modelinde opsiyonel olarak sunulan dubleks beslemenin yanı sıra rulo kâğıt desteği ile yüksek hacimli baskılar kolayca elde edilebilir. Yazıcının kullanım ömrü de 10×15 boyutlarında iki kat artarak 400.000 adet baskıya çıkıyor.

Kartuşlar, SL-D800 modeline kıyasla % 25 daha fazla mürekkep sağlayan Epson’un Dahili Mürekkep Paketi Sistemi mürekkep torbaları ile değiştirildi. Bu, daha seyrek mürekkep değiştirme ihtiyacı ve dolayısıyla daha az müdahale anlamına geliyor. Mürekkep paketleri, kartuşlara göre daha az atık hacmiyle tesis içi atık yönetimi endişesini azaltıyor.

Gelişmiş ısıtma sistemi, dikkate değer bir şekilde daha sessiz baskı sağlıyor ve aynı zamanda güç tüketimini azaltıyor. Daha yüksek baskı hızlarıyla birleştiğinde, bireysel baskıdaki güç tüketimi daha da azalıyor.

Bağlantı, USB’ye ek olarak LAN ve WiFi’ı de içerecek şekilde genişletilerek yazıcı konumu esnekliği artırıldı.

Diğer yeni tasarım özellikleri arasında entegre çıkış tepsisi ve iş yönetimini iyileştiren LCD ekran bulunuyor.

Tüm bu özellikler, SL-D800 modeline kıyasla %16 daha küçük ve %24 daha hafif bir taban ünitesinde sunuluyor. Bu özellik, modeli yalnızca üretim konumu esnekliği isteyen işletmeler için daha kolay taşınabilir kılmakla kalmıyor, aynı zamanda sermaye yatırımının üretim tesisi boyutuna ve baskı hacmine göre optimize edilebileceği anlamına da geliyor.

Epson’un Cloud Solution PORT desteği ile müşteriler, üretimi izlerken, üretim verilerine uzaktan erişirken veya bilgisayar ya da akıllı cihazlar aracılığıyla mağazadan daha fazla kontrol elde edebiliyor. Piyasaya sürüldüğünde, müşterilerin cep telefonlarındaki görsellerin baskılarını mağazada kolayca almalarını sağlamak için hem perakendeciler hem de son kullanıcılara yönelik mobil uygulamalar da kullanıma sunulacak.

Epson Avrupa Profesyonel Fotoğraf Ürün Müdürü Michaela Stolle şunları söylüyor: “SL-D1000 modelini fotoğraf üretim pazarı için neden ‘oyunun kurallarını değiştiren’ olarak adlandırdığımızı anlamak kolay. Sıfırdan yeni geliştirilen her özellik, verimliliği artırmak ve müşterilerimiz için en üst düzeyde esneklik sağlamak üzere tasarlandı. Perakendeciler ve fotokopi dükkânları, ekonomik ortamı her zamankinden daha zorlu buluyor; bu nedenle mevsimsel talepler arttığında ölçeklenebilir bir çözüm sunarak ve birden fazla yazıcıda farklı türde işleri kolayca yürütme esnekliği sunarak sektörün büyüme alanında daha fazla kazanım elde etmesini sağlıyoruz.”

Baskı Tipi

Inkjet Mürekkep Püskürtmeli

Uyumluluk

Epson SureLab SL D1000

Teknoloji

UltraChrome® D6r-S T46J

Renk

6 Renk, Black – Siyah, Cyan, Light Cyan, Light Magenta, Magenta, Yellow

Bağlantı Tipi

Network, USB, Wifi

Kağıt Ölçüsü (rulo)

89 mm, 102 mm, 127 mm, 152 mm, 203 mm, 210 mm, Kullanıcı Tanımlı

Hoşunuza gidebilir…