Epson Surecolor SC P900 A2+ Masaüstü Profesyonel Fotoğraf Yazıcısı

Tasarıma önem veren profesyonel fotoğrafçılar ve sanatçılar için geliştirilmiş yüksek kaliteli fotoğraf yazıcısı (A2+ boyutuna kadar)
Minimalist tasarım
Yeni ASF
MK/PK siyah mürekkep değişimi yok
SureColor SC-P900, estetik açıdan hoş ve yüksek performanslı donanımların değerini bilen, ayrıntılara meraklı tasarımcılar için geliştirildi. SC-P900, tasarım ve işlevselliği mükemmel sonuçlar verecek şekilde birleştirmeyi başarır. Çıktının doğruluğu ve kalitesi, en derin siyahlar ve genişletilmiş mavi renk yelpazesi ile daha da iyileştirilir.

SİPARİŞ ÜZERİNE – EN YAKIN TESLİM SÜRESİ 6-8 HAFTA

Epson Surecolor SC P900 A2+ Masaüstü Fotoğraf Yazıcısı

Görüntü doğruluğu ve derinliği
SC-P900 fotoğraf yazıcısı, standart olarak olağanüstü baskı kalitesiyle geliştirilmiştir. UltraChrome Pro 10 mürekkep, yeni F10 baskı kafası ve siyah alanlarda daha ince ayrıntılar ve dokular sunan siyah yoğunlaştırıcı kaplama (BEO) teknolojisi ile daha iyi tonlama, daha derin siyahlar ve daha az grenlilik için artırılmış siyah yoğunluğu elde edilir. Mavi renk yelpazesi, kullanıcının ekrandaki görüntüyü daha doğru bir şekilde yeniden üretmesini sağlar.

Estetik açıdan hoş, yalın tasarım
Ürettiği baskılar kadar göze hoş gelen bu fotoğraf yazıcısı; baskı kalitesinden, güvenilirliğinden ve işlevselliğinden ödün verilmeden zarif bir biçimde tasarlanmıştır. Sade, kompakt, göze çarpmayan tasarımı, yaratıcı işlerin yapıldığı çoğu çalışma alanına veya ev stüdyosuna uyum sağlar. Ünitenin tamamı, toz/kir girişini önleyecek şekilde üretilmiştir.

Kullanımı kolay
Tasarımın sadeliği, SC-P900’ün kullanım kolaylığı ile tamamlanmaktadır. Özelleştirilebilir kullanıcı arabirimine, iç aydınlatmaya, isteğe bağlı rulo kağıt ünitesine, ASF güzel sanatlar kağıt beslemesine, kolay ortam profili ayarlarına ve akıllı cihazlar üzerinden baskı seçeneğine sahiptir. Ayrıca yeni F10 baskı kafası ile 10 renk için siyah mürekkep değişimi yoktur.

Ek bakım kiti
Yazıcınızla birlikte temin edilen mürekkep, başlangıç kurulumu sırasında kullanılır. En yüksek kalitede çıktı elde etmek için yazıcınızın tamamen mürekkeple dolu olması gerektiğinden kurulumda bu işlem yapılır. Kurulum tamamlandığında, kartuşlarda kalan mürekkep miktarı ve bakım kitinin servis ömrü sınırlı olacaktır. İşte bu nedenle size kolaylık sağlamak için ek bakım kiti sunduk. Mürekkep seviyeleri düşük veya bakım kitinin servis ömrü bitmek üzere olsa bile yazıcı üzerinde değiştirme talimatları görüntülenene kadar yazdırmaya devam edebilirsiniz. Ancak, yedek mürekkep kartuşları bulundurarak hazırlıklı olmanızı öneririz.

Temel Özellikler

 • Kaliteli çıktı
  Daha ince ayrıntılar ve dokular elde etmek için siyah yoğunlaştırıcı kaplama teknolojisi
 • Tasarım
  Ferahlatan yalın ürün tasarımı
 • Son derece sezgisel
  4,3 inç LCD optik dokunmatik ekran
 • Esnek
  Farklı ortam türlerinin kolayca üstesinden gelir.
 • Kompakt
  Sınıfının en küçük ayak izine sahip ve en hafif modelidir
Baskı Tipi

Inkjet Mürekkep Püskürtmeli

Bağlantı Tipi

Network, USB, Wifi