Epson SureColor SC P6000 STD Geniş Ebat Fotoğraf ve Kanvas Yazıcı

Çeşitli kağıtlar üzerinde tutarlı bir şekilde yüksek kaliteli, gerçeğine yakın ve uzun ömürlü profesyonel fotoğraflar ve sanat eseri baskıları üretin

 • 24 inç | 61cm baskı genişliği
 • Geniş renk yelpazesi
 • Solmaya karşı üstün dayanıklılık

SC-P6000 ile profesyonel fotoğraf ve sanat eseri baskılarınızı yeni bir kalite seviyesine getirin. Geniş bir renk spektrumuna sahip olan cihaz, sekiz renkli mürekkep setine ve gerçeğine yakın ve uzun ömürlü sonuçlar üreten Epson TFP PrecisionCore baskı kafasına sahiptir. Bu gelişmiş tasarım, kullanıcılara mükemmel bir baskı aracı sağlamak amacıyla kullanımı kolay özelliklerle birleştirilmiştir.

Sipariş, Danışma, Sorularınız için...
 • whatsapp mobil
EAN: 8715946607337 Stok kodu: C11CE41301A0 Kategoriler: , Etiketler:

Geniş renk yelpazesi; UltraChrome HD 8 renkli pigment mürekkep setine sahip olan SC-P6000, parlak ve canlı renklere sahip, yüksek kaliteli ve gerçeğine son derece yakın sonuçlar elde etmek için Pantone® sertifikalı renklerin büyük kısmını üretebilmektedir. Etkileyici baskılar için Gelişmiş Siyah Beyaz Modu yüksek yoğunlukta, derin ve zengin siyah tonları ve son derece yumuşak ton geçişleri sağlar.

Güvenilir ve verimli
Kullanıcılar Epson SureColor SC P6000 ‘den  Epson TFP PrecisionCore baskı kafası ve otomatik nozül denetleme işlevi ile mümkün olan en yüksek kaliteli sonucu alacaklarından emin olabilirler. Epson Colour Calibration programı ve isteğe bağlı, X-Rite teknolojisi ile güçlendirilen Spectroproofer ile hızlı ve gerçeğine yakın renk ölçümü yaparak her seferinde, pahalı eklentiler olmadan tutarlı renk reprodüksiyonu garantilenir.

Kullanımı kolay
Yazıcının tüm özellikleri kullanım kolaylığı ve güvenilirliği maksimuma çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Okunaklı LCD kumanda paneli ile kağıt değişimi hızlı ve kolaydır ve 350 ml – 700 ml ayrı kartuş seçimi ile kullanıcılar kartuş değiştirmeden daha uzun süre baskı yapabilirler. İsteğe bağlı 320 Gb sabit disk ile kullanıcılar bilgisayarlarında boş alan tasarrufu yapabilir ve birden fazla işi baskıya hazır halde yazıcıya kaydedebilir.

Uzun ömürlü sonuçlar
Solmaya karşı üstün dayanıklılık özelliği sayesinde, baskılar oluşturuldukları andan itibaren en uzun süre ve en iyi şekilde görünmeye devam edecek. Aslında, Premium Parlak Fotoğraf Kağıdı 60 yıla kadar dayanır.

Temel Özellikler

 • UltraChrome HD pigment mürekkepler
  Pantone® sertifikalı yüksek kaliteli renkler sağlar
 • Epson TFP PrecisionCore baskı kafası
  Tutarlı sonuçlar ve yüksek kaliteli, güvenilir baskılar verir
 • Solmaya karşı üstün dayanıklılık
  Premium Parlak Fotoğraf Kağıdındaki baskılar 60 yıla kadar dayanır2
 • Yüksek kapasiteli mürekkep kartuşları
  Değişime kadar daha uzun süre dayanır
 • Kullanımı kolay
  Okunaklı LCD kumanda paneli, milsiz ve kağıt yükleme