Epson SureColor SC F500 Süblimasyon Yazıcı

Telefon kılıfları, kupalar, fare pedleri, tişörtler, yastıklar vb. üretim yapan işletmeler için hızlı geri dönüş süreleri, güvenilirlik ile düşük yatırım ve baskı maliyeti sağlayan F500, kurulum, kullanım veya bakım için uzman bilgisi gerektirmez.

  • A4, A3 Sheet kağıt kullanımı
  • 210mm, 297mm, 432mm, 610mm genişlik rulo kağıt kullanımı
  • Rulo ve sheet tabaka transfer kağıt kullanımı (kağıt değiştirmeye gerek kalmadan)
  • Doldurulabilir mürekkep çözümü
  • Baskı kafası koruma plakası

Kullanılan mürekkepler tamamen orijinal Epson üretimi olup, sağlık uygunluk sertifikalıdır. İş akışınızı, yatırım ve işletme maliyetleriniz de, beklenmedik sürprizler yaratmaz. F500 baskı kafası dahil olmak üzere 2 yıl Epson garantisindedir.

Sipariş, Danışma, Sorularınız için...
  • whatsapp mobil
EAN: 8715946676166 Stok kodu: C11CJ17301A0 Kategoriler: , Etiketler:

Üretim esnekliğinden yararlanın
Ürettiğiniz ürün ister basılı telefon kılıfları, kupalar, mousepadler, tişörtler ister yastıklar olsun, SC-F500 küçük işletmelere hızlı geri dönüş süreleri, güvenilirlik ve düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sağlar. Ayrıca, kurulumu, kullanımı veya bakımı uzman bilgisi gerektirmez. Kullanım kolaylığı, üretkenlik ve verimlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan bu boya süblimleştirmeli yazıcı, işletmelerin esnek ve müşteri ihtiyaçlarına duyarlı olmasını sağlar.

Yazdırma sırasında bile yapılabilen, basit tekrar doldurma
Tekrar doldurulabilir mürekkep çözümümüz (140 ml’lik şişeler), tekrar doldurmayı uzmanlık gerektirmeyen kolay bir işlem haline getirir. Bu yenilikçi mürekkep şişeleri baskı sırasında bile mürekkep doldurmak için kullanılabilir. Bu da çalışma sırasındaki kesintileri büyük ölçüde azaltır. Eksiksiz uçtan uca Epson SureColor SC F500 Süblimasyon Yazıcı Epson’un tümü mükemmel bir uyum içinde çalışmak üzere tasarlanmış mürekkepler, yazılım ve kağıtlar içeren eksiksiz uçtan uca yazdırma çözümünün bir parçasını oluşturur.

İhtiyaç duyduğunuz basitlik
Epson’un teknolojileri sezgisel olmalarının yanı sıra kullanımları da kolaydır. 4,3 inçlik dokunmatik ekranı gereken bilgilere kolayca ulaşmayı sağlar; hatta eldiven takarken bileekran kolayca kullanılabilir. Yazıcı kullanımı ve bakımını uzmanlık gerektirmeyen bir iş haline getiren SC-F500, Wi-Fi bağlanabilirliği ve otomatik kağıt değiştirme işlevlerine de sahiptir.

Baskı Tipi

Inkjet Mürekkep Püskürtmeli

Uyumluluk

Epson SureColor SC F500

Teknoloji

Dye Süblimasyon

Renk

4 Renk, Black – Siyah, Cyan, Magenta, Yellow

Bağlantı Tipi

USB, Wifi

Kağıt Ölçüsü (rulo)

210 mm, 297 mm, 430 mm, 610 mm, Kullanıcı Tanımlı

Kağıt Ölçüsü (sheet)

A3 (30×40 cm), A4 (21×30 cm)

Kendi Yazılımı

Var