Epson SureColor SC F2100 Çok yönlü DTG tekstil yazıcı

SureColor SC-F2100, tişörtler, polo yaka tişörtler, tekstil çantalar ve diğer kumaştan yapılan öğeleri tasarlamak ve bastırmak için eksiksiz bir DTG paketi sunar.

  • Doğrudan kumaşa baskı yapan yazıcı
  • Daha hızlı, daha kaliteli baskı
  • Eksiksiz Epson çözümü

SureColor SC-F2100 doğrudan kumaşa baskı yapan yazıcı; yazıcıyı, yazıcı kafasını, mürekkepleri ve yazılımları içeren komple bir çözüm ile kolayca kurulum yapmanızı ve tişörtler ve diğer öğeler üzerine hemen baskı almaya başlamanızı sağlar. Bu yeni model, daha az müdahale özelliği ve kendi tasarımlarınızı oluşturma becerisiyle daha hızlı ve daha kaliteli baskı imkanı sunar.

Sınırlı stok, bilgi isteyiniz...

Sipariş, Danışma, Sorularınız için...
  • whatsapp mobil
EAN: 8715946660790 Stok kodu: C11CF82301A0 Kategoriler:

Eksiksiz çözüm
SureColor SC-F2100; yazıcı, yazıcı kafası, mürekkep, yazılım ve garantiyi içeren eksiksiz bir Epson DTG çözümüdür; bu sayede, tüm parçaların en iyi şekilde birlikte çalışmak üzere tasarlanmış olduğundan ve kapsamlı bir şekilde test edildiğinden emin olabilirsiniz.

Daha hızlı, daha kaliteli baskı
Bu yazıcı, ilave hızlı yazdırma modları ve daha hızlı başlatma için gelişmiş mürekkep dolaşımı sayesinde daha önceki modellere göre daha hızlı sonuçlar sunar. Ayrıca, daha pürüzsüz görüntü sağlamak için iyileştirilmiş tarama ve daha geniş bir renk yelpazesi sunar.

Garment Creator yazılımı
Epson’un çok yönlü ücretsiz Garment Creator yazılımı, çoklu görüntü ve metin eklemenize olanak sağlar, görüntü ayarı için kullanıcı ön ayarları oluşturur ve hot folder ve CMYK görüntü desteği sunar.

Daha az müdahale ihtiyacı
SC-F2100 modelinde planlanmış bakımı önemli ölçüde azaltan ayrı bir temizleme kartuşu ve baskı kafasında tüy ve tozu önleyen bir toz tutucu kullanan bir otomatik bakım modu bulunur. Kumaşın yerleştirilmesini kolaylaştıran opsiyonel bir kumaş baskı merdanesi desteği ve merdane tutma aracı bulunur.

UltraChrome DG mürekkep
Epson’un UltraChrome DG Mürekkepleri 600 ml’lik kartuşlarda gelir ve koyu renk kumaşlara baskı yapmak için canlı renkler ve sağlam, çatlamaya karşı dayanıklı beyaz mürekkep sağlanır. Beyaz mürekkep tıkanmayı azaltmak için yazıcının içinde dolaşır.

Çevre dostu
Epson SureColor SC F2100 | Çok yönlü DTG, tekstil yazıcı Epson’un UltraChrome DG mürekkebi OEKO-TEX®¹ tarafından verilen bir ECO PASSPORT sertifikası almıştır.