Epson SureColor SC F100 Süblimasyon Yazıcı

Epson’un ilk A4 dye süblimasyon yazıcısıdır. Bir A4 masaüstü yazıcı kadar yer kaplayan SC-F100, alanın kısıtlı olduğu mekanlarda bile kupa, anahtarlık, telefon kılıfı ve diğer küçük eşyalar gibi promosyonel ürünler ve kişiselleştirilmiş hediyelerin üretimi için mükemmeldir.  Ürün portföyüne promosyon ürünleri de eklemek isteyen işletmeler için geliştirilmiştir.

 • Doldurulabilir mürekkep çözümü
 • Kompakt tasarım
 • Önden besleme

Kullanılan mürekkepler tamamen orijinal Epson üretimi olup, sağlık uygunluk sertifikalıdır. İş akışınızı, yatırım ve işletme maliyetleriniz de, beklenmedik sürprizler yaratmaz. F100 baskı kafası dahil olmak üzere 2 yıl Epson garantisindedir.

Sipariş, Danışma, Sorularınız için...
 • whatsapp mobil

Epson SureColor SC F100 Süblimasyon Yazıcı

Eksiksiz uçtan uca baskı çözümü
SC-F100, Epson’un tümü uyum içinde çalışmak üzere tasarlanmış mürekkepler, sürücü ve kâğıtlar içeren eksiksiz uçtan uca yazdırma çözümünün bir parçasını oluşturur. 2 yıllık veya 6.000 sayfalık garanti (hangisi önce gelirse) ile içiniz daha rahat olsun. Ayrıca, Epson Bulut Çözümü PORT platformunun da etkinleştirilmesiyle, kullanıcılar baskı işlerinin maliyetlerine dikkat edebilir ve zaman içinde kullanımı takip edebilir.

Kaliteli çıktı
Bu kompakt dye süblimasyon yazıcı, geniş bir yelpazede hediye ve promosyon ürün üzerine yüksek kaliteli baskı ile iş fırsatlarını artırmak için tasarlanmıştır. Kalite ve tutarlılık seviyeleri, Epson’un PrecisionCore MicroTFP baskı kafası ve sert alt katmanların yanı sıra promosyon ürünleri ve hediyeler için tasarlanmış bir arama tablosu (LUT) ile elde edilir.

Daha yüksek verimlilik
SC-F100, küçük işletmelere hızlı geri dönüş süreleri ve düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sağlar ve kurulum, kullanım veya bakım için uzman bilgisi gerektirmez. 140 ml’lik mürekkep şişeleri kartuş bazlı mürekkeplere göre daha düşük maliyetli bir alternatif sunar ve işletmelerin daha uzun süre çalışmaya devam etmesini sağlar, böylece kesinti sürelerini azaltır.

Kullanımı kolay
Epson’un teknolojileri sezgisel olmalarının yanı sıra kullanımları da kolaydır. Kompakt SC-F100, 2,4 inç eğilen ekran, Wi-Fi bağlantısı ile önden besleme özelliğine sahiptir ve kâğıt işlevselliğini (150 yaprak) değiştirmesi kolaydır.

Temel Özellikler

 • Doldurulabilir mürekkep çözümü
  140 ml mürekkep şişeleri
 • Kompakt tasarım‏‏
  Bir A4 masaüstü yazıcı kadar yer kaplar
 • Bağlantı
  Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet, USB 2.0 bağlantısı
 • Uçtan uca baskı çözümü
  Tümü uyum içinde çalışmak üzere tasarlanmış mürekkepler, sürücü ve kâğıtlar
 • Yüksek kaliteli baskı
  Tutarlılık ve kalite için PrecisionCore MicroTFP baskı kafası
Baskı Tipi

Inkjet Mürekkep Püskürtmeli

Uyumluluk

Epson SureColor SC F100

Teknoloji

Dye Süblimasyon

Renk

4 Renk, Black – Siyah, Cyan, Magenta, Yellow

Bağlantı Tipi

Network, USB, Wifi

Kağıt Ölçüsü (sheet)

A4 (21×30 cm)

Kendi Yazılımı

Var