Epson EcoTank L3160 | Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Epson EcoTank L3160 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Wi-Fi Direct özellikli bu 3’ü 1 arada EcoTank, şık ve kompakt tasarımı, mobil baskı özelliği ve verimli teknolojisi sayesinde her açıdan ön plana çıkıyor. Bu güvenilir kartuşsuz yazıcıda gelişmiş bir mürekkep dolum sistemi ve kullanımı kolay mürekkep şişeleri bulunur. Üç yıllık mürekkep sayesinde mürekkep maliyetlerinden %90’a kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.

  • Yazıcı
  • Tümleşik Tarayıcı
  • Fotokopi çekme – Renkli ve Siyah beyaz seçeneği
  • USB, Wifi ve Wireless bağlantı
Sipariş, Danışma, Sorularınız için...
  • whatsapp mobil
Stok kodu: C11CH42403A0 Kategoriler: , Etiketler: ,

Epson EcoTank L3160 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Ultra düşük maliyet
Tam üç yıl – L3160 için mürekkep satın almadan üç yıl boyunca çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu, mürekkep maliyetlerinden %90’a kadar tasarruf sağlayabileceğiniz anlamına gelir. Dahili mürekkep sayesinde sayfa başına son derece düşük maliyetle 8.100 sayfa siyah ve 6.500 sayfa renkli baskı alın.

Kartuşsuz baskı
82 kartuşa eşdeğer mürekkep sayesinde EcoTank yazıcı ile doldurma işlemleri arasında daha uzun süre çalışabilirsiniz. Ultra yüksek kapasiteli mürekkep tanklarıyla kartuş ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır.

Yeni nesli keşfedin
Epson EcoTank L3160 Çok Fonksiyonlu Yazıcı, ön tarafına yerleştirilen mürekkep tankı sayesinde bu yeni tasarım kompakttır, dolum için erişimi kolaylaştırır ve mürekkep düzeylerini net bir şekilde görmenizi sağlar. Sıçrama ve kirlilik riskini en aza indiren geliştirilmiş bir mürekkep dolum sistemine sahiptir. Yeni şişeler, sadece doğru tankların ilgili renkle doldurulmasını sağlayan bir mekanizma oluşturur.

Hemen her yerde baskı alın
Wi-Fi ve Wi-Fi Direct ile yazıcınız, Epson iPrint uygulamasını kullanarak yazdırılacak olan belgeleri akıllı cihazlardan alabilir.

İçiniz rahat olsun
Epson EcoTank L3160, standart olarak sağlanan ancak promosyon garantileri ile uzatılabilen 3 yıllık garanti ile güvenilir bir baskı çözümü sunar.

Baskı hızı ISO/IEC 24734 : 10 Sayfa/dk. Tek renkli, 5 Sayfa/dk. Colour
Baskı hızı : 33 Sayfa/dk. Tek renkli (düz kağıt), 15 Sayfa/dk. Colour (düz kağıt),
69 Saniye her 10 x 15 cm fotoğraf için (Epson Premium Parlak Fotoğraf Kağıdı)
Renkler : Siyah, Cyan, Sarı, Macenta

Baskı Tipi

Inkjet Mürekkep Püskürtmeli

Teknoloji

Epson Dye Ink

Renk

4 Renk, Black – Siyah, Cyan, Magenta, Yellow

Bağlantı Tipi

USB, Wifi